Jacek Rębacz – Aż po ciemny las

Makabryczny mord w lubelskiej placówce banku i kradzież dwóch milionów złotych. A to dopiero początek!

Autorem książki „Aż po ciemny las”, która niebawem ukaże się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka, jest Jacek Rębacz. Z wykształcenia prawnik, pisaniem zajął się po czterdziestce. Dotychczas wydał kilka kryminałów i już kilka razy nominowany był do Nagrody Wielkiego Kalibru.

Teraz powraca z nową książką, w której młoda podkomisarz Vesna będzie musiała zmierzyć się z wyjątkowo trudną sprawą. To, że przyjdzie jej pracować w asyście doświadczonych policjantów, wcale nie ułatwi jej zadania, podobnie jak fakt, że zabójcy nie pozostawili po sobie żadnych śladów. Pewien emerytowany policjant ma na ten temat swoją własną teorię i uważa, że sprawa łączy się z pewnym niewyjaśnionym morderstwem.

Powieść „Aż po ciemny las” została oparta na autentycznych wydarzeniach, które miały miejsce w Lublinie i do dzisiaj nie zostały wyjaśnione.

Popkultura.info objęła nad książką patronat, więc już niedługo zdradzimy Wam kolejne informacje, a także ogłosimy książkowy konkurs.

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.