Marek Żak – Bieg

O nowej książce Marka Żaka, która ukaże się nakładem Warszawskiej Firmy Wydawniczej i pod patronatem Popkultura.info, już wspominaliśmy. Wtedy jednak nie dysponowaliśmy jeszcze okładką.

Nadrabiamy więc zaległości i udostępniamy Wam okładkę książki „Bieg”, której bohaterami są lekarz, imigrant z Czech, dziennikarz i młode dziewczyny. Wszyscy oni muszą poradzić sobie z poważnymi problemami, które mają związek z międzynarodowymi rozrywkami korporacyjnymi. Jest to świat, w którym liczą się przede wszystkim pieniądze, co już wcześniej Michael Crichton – popularny amerykański pisarz – opisał w książce „Następny”.

Powieść „Bieg” pełna jest czarnego humoru i otwarcie pokazuje to, w jaki sposób funkcjonuje społeczeństwo oparte na konsumpcjonizmie. Jej autor – Marek Żak – to były pracownik firm farmaceutycznych (nie tylko polskich).

Inne książki tego autora to „Szczęśliwy w III Rzeszy” i „Szczęśliwy w Ameryce”. Więcej informacji o Marku Żaku można znaleźć na jego blogu, który prowadzony jest w serwisie onet.pl.

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.