Najnowsze zapowiedzi wydawnictwa Niebieska Studnia

Jeżeli spojrzy się na zapowiedzi książek, jakie ukażą się nakładem wydawnictwa Niebieska Studnia, to widać, że jest na co czekać.

Chodzi bowiem o takie tytuły jak: kultowy „Fight Club” czytany przez Borysa Szyca, „Wielcy pianiści” – obowiązkowa publikacja dla osób interesujących się grą na pianinie i „Rant”, czyli kolejna powieść autorstwa Palahniuka.

Fight Club Chucka Palahniuka w formie audiobooka

Literacki debiut Chucka  Palahniuka tym razem ukaże się w formie audiobooka w interpretacji znanego polskiego aktora – Borysa Szyca. Trudno napisać coś więcej, skoro „The first rule of Fight Club is: You do not talk about Fight Club”…

Audiobook trafi do sprzedaży w lutym 2012 r.

Wielcy Pianiści – Harold C. Schonberg

Książka „Wielcy pianiści” przedstawia grę na fortepianie na przestrzeni wieków, a także sylwetki znanych i cenionych muzyków. Czytelnicy znajdą tu również liczne anegdoty związane z życiem Mozarta, Beethovena, Schumanna i innych kompozytorów.

Książka ukaże się w marcu 2012 r.

Rant – Chuck Palahniuk

Tytułowy bohater Buster „Rant” Casey chce za wszelką cenę wyrwać się z niewielkiego miasteczka. W końcu mu się to udaje, jednak wtedy Casey postanawia umrzeć młodo, ale za to czerpać z życia całymi garściami. To, że przy okazji życie stracą niewinne osoby, w ogóle mu nie przeszkadza…

„Rant” ukaże się nakładem wydawnictwa Niebieska Studnia w kwietniu 2012 r.

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.