Wunderkamera – kino Terry’ego Gilliama

Filmy Terry’ego Gilliama są bardzo zróżnicowane, więc trudno jest prostymi słowami opisać jego twórczość. Można się więc cieszyć, że pojawiła się taka publikacja jak “Wunderkamera – kino Terry’ego Gilliama”.

Fantasy, komedia, Sci-Fi, dramat – w każdym z tych gatunków Gilliam odnajduje się bez najmniejszego problemu, czego przykładami są takie filmy jak opisywany niedawno “Parnassus” , “12 małp” czy “Brazil”.

“Wunderkamera – kino Terry’ego Gilliama” to pozycja, która przypadnie go gustu przede wszystkim osobom gustujących w filmach tego amerykańskiego reżysera. W przypadku tej publikacji ciekawe jest nie tylko wyjątkowe wydanie książki z ilustracjami pomagającymi zrozumieć twórczość Gilliama, ale także sama treść: biografia reżysera i wywiad, którego udzielił autorom książki, opisy jego filmów i ciekawe dyskusje.

Dzięki tej książce Terry Gilliam nie będzie miał więcej przed Wami tajemnic, a już niedługo ukaże się na PopKulturze recenzja, w której przedstawimy wszystkie zalety (oraz ewentualne wady) omawianej publikacji.

Wunderkamera – kino Terry’ego Gilliama
Wydawca: Korporacja Ha!art
Książkę można zamówić po kliknięciu w ten LINK.

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.