Gry, w które trzeba zagrać

Jeżeli jeszcze nie graliście w którąś z poniższych gier, to nie możecie nazywać się prawdziwymi graczami.

Na szczęście dzięki nam nie będziecie mieli żadnych zaległości, bo gry, w które trzeba zagrać podajemy Wam prawie na tacy. Dzisiejszy zestaw składa się z czterech tytułów. Są one zróżnicowane pod każdym możliwym względem, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

1. Assassin’s Creed

Jeżeli zagrywaliście się w Prince of Persia, to Assassin’s Creed również przypadnie Wam do gustu. Nasz Tydzień z grą Assassin’s Creed z pewnością przekona Was do tej gry.

2. Alan Wake

Klimat, klimat i jeszcze raz klimat. Całość polana sosem ciekawej fabuły i licznych nawiązań do popkultury. Do tego psychologicznego thrillera akcji najlepiej pasuje określenie Alan Wake, czyli Twin Peaks wspomagane Kingiem. Przekonajcie się zresztą sami.

3. World of Warcraft

Dla prawdziwego komputerowego gracza nie zagrać w WoWa to prawie tak samo jak nie zasadzić drzewa dla prawdziwego mężczyzny. Świadczy o tym również tytuł tekstu poświęconego grze: World of Warcraft, czyli król jest tylko jeden.

4. Super Meat Boy

Proste gry platformowe nieczęsto osiągają sukcesy, aczkolwiek kultowy Mario jest najlepszym przykładem na to, że czasami trafiają się wyjątki. Gra Super Meat Boy – doskonała platformówka dla wymagających graczy nie będzie może aż tak ponadczasowa, ale trudno znaleźć lepszy tytuł na peceta.

To jak? Jesteś prawdziwym graczem czy może jednak masz coś do nadrobienia?

Wykorzystaj Minecraft gift code generator i ciesz się większymi możliwościami.